• DRAPER Klej do gwintów D270 50 ml

Product code: 24659
Package size in ml 50
88.70
88.70
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559246595
image

Wysoko wytrzymały produkt (siła rozrywająca 40 Nm) do zabezpieczania na stałe połączeń gwintowanych do średnicy 13 mm przed odkręceniem. Zabezpiecza wysoko obciążone śruby, nakrętki, szpilki przed samo odkręceniem się wskutek wibracji. Stosowany do długotrwałych połączeń śrubowych, których późniejszy demontaż jest mało prawdopodobny. Zapobiega odkręcaniu się, korozji i przeciekom gwintowanych elementów złącznych. Szczególnie przydatny w zastosowaniach przy dużych obciążeniach, jak np. śruby dwustronne i nakrętki w korpusach silników, obudowach pomp lub inne elementy złączne, w sytuacjach, gdzie wymagana jest maksymalna wytrzymałość. Działa nie tylko na aktywnych metalach (np. mosiądz, miedź) ale także na pasywnych substratach, takich jak stal nierdzewna czy powierzchnie platerowane. Produkt zapewnia skuteczność w wysokich temperaturach i odporność na oleje, paliwa, smary i większość płynów przemysłowych w tym gazów. Dopuszczalne jest nieznaczne zanieczyszczenie powierzchni przez różne oleje, w procesach cięcia, smarowania, cieczy antykorozyjnych oraz ochronnych. Pojemność 50 ml. Kolor zielony.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 24659

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.