• DRAPER Klej do gwintów D243 50 ml

Product code: 24660
Package size in ml 50
Product not available
83.17
83.17
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559246601
image

Działa na wszystkich metalach, również na substratach pasywnych (np. nierdzewnej stali, aluminium i powierzchniach platerowanych). Cechuje się odpornością na lekkie zanieczyszczenie olejami przemysłowymi, np. olejami silnikowymi, olejami zabezpieczającymi przed korozją i chłodziwami. Zapobiega luzowaniu części poddawanych drganiom, takim jak śruby mocujące pomp, silników, skrzyń biegów lub pras. Umożliwia demontaż w celu dokonania przeglądu za pomocą narzędzi ręcznych. Wytrzymałość: 16 Nm. Zakres temperatur pracy: -55°C do +180 °C Opakowanie: 50 ml.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 24660

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.