• DRAPER Inteligentna ładowarka do akumulatorów 12V

Product code: 48483-ST
239.00
239.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559315338
image

WYPRZEDAŻ !!

Towar objęty wyprzedażą jest w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Prostownik akumulatorowy

producent: Draper Tools

Nr. katalogowy: 48483

Elektroniczny prostownik o wysokiej wydajności przeznaczony do użytku z akumulatorami 12V, które są wykorzystywane w małych samochodach, motocyklach, kosiarkach, skuterach wodnych w każdych warunkach przez dłuższy czas i całkowicie bezpiecznie. Jest on również użyteczny do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych do 35Ah w pojazdach, które są rzadko wykorzystywane; akumulator może być podłączony do prostownika i pozostawiony. Dopóki akumulator nie jest uszkodzony, inteligenty prostownik z wielostopniowym systemem ładowania daje gwarancję naładowania akumualtora do jego maksymalnej pojemności. Ładowanie składa się z trzech w pełni automatycznych procesów. Urządzenie jest w pełni zabezpieczone przed zwarciem i odwróceniem polaryzacji ±, jest wodoodporne (IP65), łatwe w użyciu z możliwością montażu na ścianie (brak mocowań w zestawie). Prostownik może być używany TYLKO z akumulatorami typu ołowiowo-kwasowymi: mokrymi, MF, AGM, żelowymi i wapniowo-ołowianymi. W komplecie z dwoma zestawami przewodów - jeden z terminalami oczkowymi drugi z krokodylkami.

Specyfikacja:

  • Zasilanie: 230V 50/60Hz
  • Pobór mocy: 14W
  • Napięcie ładowania: 14.4V
  • Prąd ładowania: 0,8A
  • Ilość programów ładowania: 1
  • Pojemność baterii: 1,2Ah - 35Ah
  • Typy baterii: 12V (mokre, MF, AGM, żelowe, ołowiowo-wapniowych)
  • Stopień ochrony IP: IP65- do użytku zewnętrznego
  • Wymiary: 175x64x30mm
  • Waga: 360g
image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - Od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.