• DRAPER Grzechotka pneumatyczna 3/8" STORM FORCE

The Symbol : 65019
254.45
254.45
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559650194
image

Grzechotka udarowa kompozytowa 3/8" serii Draper Storm Force®, została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o profesjonalnych warsztatach. Wykonana została z najnowszych tworzyw kompozytowych, tak, aby zapewnić bardzo wysoki komfort pracy. Mechanizm roboczy oparty na łożyskach igiełkowych w połączeniu z silnikiem najnowszej technologii w przedniej części urządzenia umożliwia łatwą zmianę kierunku pracy przód/tył. Niski poziom hałasu i niski poziom wibracji, wysoka wytrzymałość to cechy pozwalające na użytek w pracy ciągłej. Jej wygodny ergonomiczny uchwyt i lekka obudowa pomagają zapobiegać w odczuciu zimnego uchwytu. SPECYFIKACJA: Moment obrotowy ... 20 Nm (27 ft/lb) Prędkość obrotowa ... 230 obr./min Ciśnienie robocze powietrza ... 90 psi (6,2 bar) Średnie zużycie powietrza ... 4,0 cfm (114 L /min) Poziom ciśnienia akustycznego ... 96 dBA Poziom mocy akustycznej ... 107 dBA Poziom wibracji ... 3,1 m/s2 Min. rozmiar węża ... 3/8" (10 mm); Wlot powietrza ... 1/4" BSP Waga ... 0,5 kg.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 65019

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.