• DRAPER Grzechotka pneumatyczna 1/4" STORM FORCE

Product code: 65018
254.60
254.60
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559650187
image

Pneumatyczna grzechotka udarowa, kompozytowa 1/4" serii Draper Storm Force®, została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o profesjonalnych warsztatach. Wykonana została z najnowszych tworzyw kompozytowych tak, aby zapewnić bardzo wysoki komfort pracy. Mechanizm roboczy oparty na łożyskach igiełkowych w połączeniu z silnikiem najnowszej technologii w przedniej części urządzenia umożliwia łatwą zmianę kierunku pracy przód/tył. Niski poziom hałasu i niski poziom wibracji, wysoka wytrzymałość to cechy pozwalające na użytek w pracy ciągłej. Jej wygodny ergonomiczny uchwyt i lekka obudowa pomagają zapobiegać efektowi zimnego uchwytu. Specyfikacja: Moment obrotowy ... 20 Nm (27ft/lb); Prędkość obrotowa ... 230 obr/min; Ciśnienie robocze powietrza ... 90 psi (6,2 barów); Średnie zużycie powietrza ... 4,0 cfm (114 L /min); Poziom ciśnienia akustycznego ... 96 dBA; Poziom mocy akustycznej ... 107 dBA; Poziom wibracji ... 3,1 m/s2; Min. rozmiar węża ... 3/8" (10 mm); Wlot powietrza ... 1/4" BSP; Ciężar ... 0,5 kg.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 65018

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.