• DRAPER Funkcjonalny stół roboczy 600x650x800mm

Product code: 09951
369.99
369.99
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559099511
image

Funkcjonalny stół warsztatowy może być świetnym uzupełnieniem domowego warsztatu, doposażeniem przedsiębiorstwa o charakterze stolarskim lub budowlanym . Solidna, stalowa konstrukcja oraz regulowane mocowanie z płyt MDF umożliwi pracę z powierzonym materiałem poprzez składanie, skręcanie, cięcie, mierzenie, trasowanie, kreślenie itd. Na blatach umieszczony jest kątownik, a także linijka, która zdecydowanie uprości proces majsterkowania. Maksymalna obciążalność wynosi ok. 100 kilogramów. Płyty robocze pozwolą na pracę pod kątem 0°, 45° oraz 90° podczas podtrzymywania (zacisku). Stół roboczy cechuje się niską wagą oraz kompaktowymi rozmiarami dzięki, którym łatwo go przechowasz lub przeniesiesz.

image
image

Stół warsztatowy:

  • Ułatwia pracę.
  • Prosty w obsłudze.
  • Niezbędnik majsterkowicza.
  • Chroni plecy przed przeciążeniami.
  • Pozwala na pracę z ciężkimi materiałami.
  • Wykonany z dobrych jakościowo surowców.

Przenośny stół roboczy z podwójnym systemem zaciskania i 24 otworami mocującymi. Specjalne, odchylane górne części stołu pozwalają na zaciskanie pod kątem 0°, 45° i 90°. Powierzchnie płaskie składane dla bezpiecznego przechowywania. Nogi wykonane z kątowników. Maksymalna szerokość zaciskania 280 mm. W zestawie cztery plastikowe zaciski i mocowania. Ciężar 6,1 kg (w przybliżeniu). Części stołu pakowane na płasko z instrukcją złożenia. Wymiary: 600 x 650 x 800 mm

Dane techniczne:

  • Nazwa: Stół warsztatowy roboczy.
  • Numer katalogowy: 09951.
  • Producent: Draper Tools LTd.
  • Kategoria: Wyposażenie warsztatu.
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.