• DRAPER EXPERT Klucz BIT T50 TX-STAR TORX

Product code: 52827-1-ST
5.16
5.16
Lowest price in the last 30 days:
4.2 5.16
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Large stock
EAN 5010559528271
image

Klucz T50 TX-STAR

Draper Expert, wykonane w Niemczech przez firmę Schröder na licencji Camcar/Textron Inc. Bity T50 o długości 35 mm przeznaczone do użytku ręcznego, dla elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych. Wykonane ze stali SNCM-V, hartowanej, opuszczonej wg normy DIN. Torx † jest zastrzeżonym znakiem handlowym Acument Intellectual Properties LLC.

producent: Draper Tools

numer katalogowy: 52827-1

Sprzedawane pojedynczo

image
image

Produkt jest oznaczony symbolem "Draper Expert " oznacza to, że spełnia najwyższe wymagania jakościowe, został wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy. Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjneOd paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.