• DRAPER Długi szpadel ogrodowy ze stali węglowej

Product code: 88794
Head width mm 29
151.97 -12% 134.07
151.97 -12% 134.07
Lowest price in the last 30 days:
123.55 151.97
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559887941
image

Długi szpadel ogrodowy ze stali węglowej

Stal węglowa pokryta żywicą epoksydową, w pełni hartowana i odpuszczana, z rdzeniem stalowym pokrytym tworzywem sztucznym i plastikową rękojeścią w kształcie litery Y. Całkowita długość 1050 mm jest szczególnie przydatna dla osób o wzroście 6 stóp i powyżej, umożliwiając wyprostowanie pleców podczas kopania, zapewniając mniejsze obciążenie i większą siłę dźwigni. Sprzedawane luzem.

Kolory produktów mogą się różnić

  • Wielkość głowy: 290 x 180 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 88794

image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.