• DRAPER Ciśnieniomierz pistoletowy 0-12 bar

Product code: 10604
126.71
126.71
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559106042
image

Ciśnieniomierz pistoletowy ze wskaźnikiem zegarowym. Zastosowanie: pojazdy silnikowe, rowery, pontony, etc. Złącze zatrzaskowe, maksymalne ciśnienie 8 bar (115 psi). Zakres 0 - 12 bar i 0 - 170 psi.

Specyfikacja:

Zakres pomiaru ciśnienia: 0-8 bar/170 psi

Ciśnienie minimalne: 1 bar

Ciśnienie maksymalne: 8 bar

Zakres temperatury pracy: -20 do +40 stopni C

Wejście: 1/4" BSP stożek (M)

Długość węża: 0,39 m

Producent: Draper

Nr katalogowy: 10604

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.