• DRAPER Bateria litowo-jonowa D20 3Ah

Product code: 00649
374.65
374.65
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559006496
image

Nowy akumulator 20V 3.0Ah, Litowo-jonowy. D20 to rozwiązanie wymiennych akumulatorów, które możesz łączyć z każdym kompatybilnym narzędziem obsługującym D20. Dzięki temu nie musisz kupować akumulatora do każdego z urządzeń. Ponadto, system D20 pozwala na rozbudowę w baterie obsługujące szybkie ładowanie oraz większe pojemności.

  • Bateria o długiej żywotności.
  • Litowo-jonowa.
  • Sygnalizacja dotycząca ładowania.
  • Może działać w wielu urządzeniach (D20 system)

Producent: Draper Tools

Nr kat.: 00649

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.