• DRAPER Bateria Li-Ion D20 20V 2,0 Ah

Product code: 55887
Series D20
340.00
340.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559558872
image

Bateria Li-Ion D20 20V 2,0 Ah

Niezwykle kompaktowa i mocna bateria do podtrzymywania wykorzystująca technologię akumulatorów wielofunkcyjnych D20. Pomimo swojej lekkiej i kompaktowej konstrukcji nadal zapewnia szybkie i wydajne cięcie, a dzięki imponującej technologii litowo-jonowej baterii D20 tnie drewno o średnicy do 60 mm, a nawet 3 mm metalu, dzięki czemu idealnie nadaje się do przecinania gwoździ łączących panele ogrodzeniowe .Baterie i ładowarki są dostępne osobno.

Specyfikacja:

  • Bateria: Litowo-jonowy D20 20 V.
  • Maksymalna długość cięcia: 130mm
  • Prędkość bez obciążenia: 0-2200 obr./min
  • Baterie za sztukę: Nie dotyczy
  • Typ ładowarki: Nie dotyczy
  • Dostarczany w etui: Nie
  • Waga (samo narzędzie): 1,44 kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 55887

image
image

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - MOC I NIEZAWODNOŚĆ

Nowa seria bezprzewodowych elektronarzędzi Draper D20 to seria, która zapewnia moc. Zróżnicowana i szeroka gama, oferująca coś dla każdego, z wybranymi narzędziami zawierającymi najnowocześniejsze silniki bezszczotkowe i całą gamą zasilaną baterią litowo-jonową 20 V, dostępną w czterech rozmiarach. Seria elektronarzędzi akumulatorowych D20, najnowocześniejsza technologia opracowana dla przemysłu.

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.