• DRAPER Bateria Li-Ion D20 20V 2,0 Ah

The Symbol : 55887
Series D20
340.00
340.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Last one !
EAN 5010559558872
image

Bateria Li-Ion D20 20V 2,0 Ah

Niezwykle kompaktowa i mocna bateria do podtrzymywania wykorzystująca technologię akumulatorów wielofunkcyjnych D20. Pomimo swojej lekkiej i kompaktowej konstrukcji nadal zapewnia szybkie i wydajne cięcie, a dzięki imponującej technologii litowo-jonowej baterii D20 tnie drewno o średnicy do 60 mm, a nawet 3 mm metalu, dzięki czemu idealnie nadaje się do przecinania gwoździ łączących panele ogrodzeniowe .Baterie i ładowarki są dostępne osobno.

Specyfikacja:

  • Bateria: Litowo-jonowy D20 20 V.
  • Maksymalna długość cięcia: 130mm
  • Prędkość bez obciążenia: 0-2200 obr./min
  • Baterie za sztukę: Nie dotyczy
  • Typ ładowarki: Nie dotyczy
  • Dostarczany w etui: Nie
  • Waga (samo narzędzie): 1,44 kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 55887

image
image

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - MOC I NIEZAWODNOŚĆ

Nowa seria bezprzewodowych elektronarzędzi Draper D20 to seria, która zapewnia moc. Zróżnicowana i szeroka gama, oferująca coś dla każdego, z wybranymi narzędziami zawierającymi najnowocześniejsze silniki bezszczotkowe i całą gamą zasilaną baterią litowo-jonową 20 V, dostępną w czterech rozmiarach. Seria elektronarzędzi akumulatorowych D20, najnowocześniejsza technologia opracowana dla przemysłu.

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.