• DRAPER B. Wytrzymała rozkładana rabina 3 stopnie

Product code: 90409
830.00
830.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559904099
image

Bardzo wytrzymała rozkładana rabina

3 stopnie

Wykonana zgodnie z EN131 Professional

Draper Expert, lekka rama wykonana z nieprzewodzącego włókna szklanego o dużej wytrzymałości. Drabina wykonana zgodnie z normą EN 131 Professional. Posiada na stopniach głęboki bieżnik dla dodatkowego uchwytu oraz zabezpieczenie antypoślizgowe na stopkach co gwarantuje stabilność podczas pracy. Sprzedawana luzem.

Specyfikacja:

  • Maksymalne obciążenie 150 kg
  • Wysokość do ostatniego stopnia 1060 mm (w przybliżeniu)
  • Rozstaw 881 mm (w przybliżeniu)
  • Wysokość do szczytu 1200 mm (w przybliżeniu)
  • Ciężar 6,1 kg

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 90409

image
image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Maximum load capacity KG 150
Number of levels 3
Working height 1.2
There is currently no comments or ratings for this product.