• DRAPER Automatyczny zwijacz na wąż ogrodowy 20m

Product code: 15046
1483.56
1483.56
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559150465
image

Wąż ogrodowy zwjany 20 m

Mocna plastikowa obudowa do montażu na ścianie z funkcją przewijania. Wyposażony w wewnętrzną prowadnicę przewijania, która zapobiega plątaniu się.

Charakterystyka:

  • Obudowa została wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • Długi wąż bo aż 20m, co pozwala nam na swobodną pracę w ogrodzie.
  • Bęben wyposażony jest w specjalny uchwyt ścienny, który umożliwia montaż na ścianie oraz pozwala na obrót bębna w prawo / lewo. Bęben dodatkowo posiada wygodny uchwyt, który pozwala na bezproblemowe przenoszenie i transportowanie.

Dostarczany z:

  • obrotowym wspornikiem do montażu ściennego o 180 ° z mocowaniami,
  • wężem PVC 20M 1/2 "o ciśnieniu roboczym / rozrywającym 8/24 bar,
  • złączkami 3/4" BSP
  • funkcją „stop wszędzie".

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 15046

image
image
image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.