• DRAPER Automatyczny zwijacz na wąż ogrodowy 20m

The Symbol : 15046
1483.56
1483.56
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559150465
image

Wąż ogrodowy zwjany 20 m

Mocna plastikowa obudowa do montażu na ścianie z funkcją przewijania. Wyposażony w wewnętrzną prowadnicę przewijania, która zapobiega plątaniu się.

Charakterystyka:

  • Obudowa została wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • Długi wąż bo aż 20m, co pozwala nam na swobodną pracę w ogrodzie.
  • Bęben wyposażony jest w specjalny uchwyt ścienny, który umożliwia montaż na ścianie oraz pozwala na obrót bębna w prawo / lewo. Bęben dodatkowo posiada wygodny uchwyt, który pozwala na bezproblemowe przenoszenie i transportowanie.

Dostarczany z:

  • obrotowym wspornikiem do montażu ściennego o 180 ° z mocowaniami,
  • wężem PVC 20M 1/2 "o ciśnieniu roboczym / rozrywającym 8/24 bar,
  • złączkami 3/4" BSP
  • funkcją „stop wszędzie".

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 15046

image
image
image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

image

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.