• LASER Zestaw do wkręcania tłoczka hamulca - lewy

Product code: 3935-LASER
199.00
199.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5018341039356
image

Profesjonalny zestaw narzędzi do przekręcania zacisków hamulcowych do pojazdów z lewoskrętnymi tłoczkami hamulcowymi.

  • Naprawiono 2-pinowy napęd.
  • Do pojazdów z tłoczkami hamulcowymi z gwintem lewoskrętnym. (Dostępny adapter z gwintem prawostronnym - nr części 2828).
  • Citroën C5: prawy przedni zacisk ma lewy gwintowany zacisk przedni, podczas gdy lewy zacisk ma gwintowany prawoskrętny zacisk. Oba używają adaptera K1, dołączonego do tego zestawu.
  • Renault Master Van: Oba zaciski przednie wymagają użycia śruby z gwintem lewoskrętnym i nakrętki reakcyjnej oraz adaptera K2.
  • Idealny do Citroëna C5 i Renault Master Van.
image
image

Laser Tools

Brytyjski producent i dystrybutor, który specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi samochodowych do hurtowni, fabryk samochodowych, niezależnych sprzedawców detalicznych oraz sklepów z narzędziami. Siedziba firmy znajduje się w Southam , Warwickshire w Anglii.

Narzędzia Laser Tools to najnowocześniejsze rozwiązania. Opracowując narzędzia zespół współpracuje bezpośrednio z końcowym użytkownikiem.

Brytyjski producent oferuje pełną gamę tradycyjnych, wysokiej jakości narzędzi ręcznych i specjalistycznych, ułatwiających wykonywanie trudnych i niewygodnych prac.

Laser Tools to najwyższa jakość wykonania. Dbałość o szczegóły i ergonomię. Najlepsze stopy stali, najtrwalsze tworzywa sztuczne to znak rozpoznawczy tych narzędzi.

There is currently no comments or ratings for this product.