• DRAPER Zestaw wkrętaka udarowego z 6 końcówkami

Product code: 81519-ST
192.07
192.07
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559815197
image

Z rotacją przód/tył i chemicznie czernionym radełkowanym uchwytem. W komplecie z uchwytem na końcówki i czterema końcówkami. Uchwyt na końcówki można usunąć i wykorzystać napęd 1/2" do nasadek udarowych. Całkowita długość narzędzia 170 mm. Produkt zapakowany w stalowej skrzynce.

Zawartość:

wkrętak udarowy;

adapter sześciokątny 8 mm x 1/2";

2 końcówki płaskie: 8 i 10 mm;

2 końcówki krzyżowe: nr 2 i 3

Producent: Draper

Nr katalogowy: 81519

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 81519
Liczba elementów zestawy
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.