• DRAPER Obuwie ochronne lekkie nr 11

Product code: 85948
397.00
397.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559859481
image

Obuwie ochronne lekkie nr 11

Wyprodukowane zgodnie ze specyfikacją EN ISO 20345

Cholewka wykonana z zamszowej i siatkowej podszewki. Dołączony stalowy podnosek z powłoką epoksydową, podeszwa środkowa ze stali sprężynowej i pętla na piętę. Dla większego komfortu obuwie ma anatomicznie zaprojektowane wkładki EVA zapewniające wyjątkowy komfort.

  • Rozmiar UE: 46
  • Rozmiar w Wielkiej Brytanii: 11

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 85948

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.