• DRAPER Klucz nastawny typu szwed max 24mm

Product code: 30055
Product not available
169.00
169.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559300556
image

Expert Quality, klucz nastawny wykonany ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej, odpuszczanej, chromowany z polerowanymi szczękami odgiętymi o 22 stopni. Produkt zapakowany.

Zakres do 24 mm

Długość 200 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 30055

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.