• Categories
  • Search
  • Manufacturer - TOMIC - PROMOCJA !

Firma „Tomic Limited” została założona w 1982 roku i do dziś kompleksowo obsługuje rynek części samochodowych w szczególności uszczelki.
Swój sukces w ciągu ostatnich 40 lat zawdzięcza wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości produktów po konkurencyjnych cenach, połączonych z doskonałą dostępnością. Wierzymy, iż nie mamy sobie równych. Naszej produkcja, kontrola jakości i urządzenia do pakowania dają nam możliwość produkcji większości uszczelek na miejscu i do zaopatrywania innych wiodących firm w uszczelki w Wielkiej Brytanii i za granicą.
W 1996 roku wzrost produkcji wymógł konieczność przejścia do aktualnej fabryki o powierzchni 28.000 stóp² w Leeds, w samym sercu Anglii. Położona w centrum sieci krajowych autostrad umożliwiających szybką dostawę do naszych klientów zarówno w Wielkiej Brytanii jak i stale rosnącej liczby zagranicznych klientów.
Tomic opracował równolegle do istniejącej oferty linie towarów bez azbestu w wyniku czego odnotowano wzrost sprzedaży na kontynencie europejskim.
Sukces z uszczelkami doprowadził do wprowadzenia dodatkowych podzespołów, w tym pompy wody, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe i zestawy łożysk.
Choć nasza firma bardzo szybko się rozrasta nadal jesteśmy dumni z naszych usług i elastyczności, która pozwala nam spotkać naszych klientów od "specyficznych wymagań”.
Firma ciągle rozwija naszą produkcję i systemy jakości.

15000.00 -83%
2600.00
15000.00 -83%
2600.00