Dostawcy

Brak dostawców

  Świeca iskrowa TRIPLE PLATINUM SPLITFIRE

  53,11 zł
  Brutto
  Ilość

  Świeca SplitFire to produkt made in USA , którego nie trzeba rekomendować. Specjalna elektroda V, stabilna iskra i niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych to znane od dawna zalety świec SplitFire. Dzięki ich zastosowaniu, uzyskujemy między innymi lepsze dopalanie mieszanki, polepszenie osiągów i kultury pracy silnika, zmniejszenie zużycia paliwa i zanieczyszczenia spalin.

  Kształt elektrod „V” zapewnia lepsze i bardziej efektywne spalanie mieszanki w komorze cylindra. Wynika to z unikalnej konstrukcji, która umożliwia iskrze rozprzestrzenianie się poprzez przerwę w środku jak również wokół boków elektrod. Trzy cienkie elektrody pokryte platyną dostarczają maksymalną iskrę przy minimalnym napięciu. Zastosowanie platyny znacząca zmniejsza zużycie świec. Centralna miedziana elektroda zwiększa możliwości termiczne oraz pozwala na szybsze rozpraszanie się ciepła gwarantując stabilniejsze warunki pracy dzięki pracy świec we właściwym zakresie temperatur.

   

  Świeca SplitFire posiada gładkie izolatory ceramiczne aby ułatwić wsuwanie przewodów zapłonowych. W środku świecy znajduje się rezystor, który pomaga wyeliminować zakłócenia radiowe.

   

  Świece SplitFire Triple Platinum to prosty sposób na oszczędność paliwa i zwiększenie osiągów.

  Odpowiednik świec NGK:

  BZ8ES

  R5671-8

  B85EGV

  B8EG

  B8EGV

  B8ES

  B8ES-11

  B8EV

  BR8ECM

  BR8EG

  BR8ES

  BR8ES-A

  BR8EV

   

  TP406C