Dlaczego warto kupować u nas?

Jesteśmy głównym importerem części do systemów dieslowych Delphi, Stanadyne, VDO oraz dystrybutorem części zamiennych i narzędzi serwisowych Draper w Polsce. J.R. Motor Services G.B. to rodzinna firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku europejskim od blisko 40 lat natomiast początki działalności firmy w Polsce sięgają 1991 roku.
Bogate doświadczenie handlowe, kultura organizacyjna, efektywność operacyjna i logistyka - to dla nas warunki działania na rynkach Polski i Europy wschodniej.

Siedziba firmy znajduje się w Sopocie, a magazyn centralny w Gdyni.

Filia z magazynem części Diesla usytuowana jest w Warszawie, gdzie pracuje wysoko wyspecjalizowany serwis wyposażony w stoły probiercze Hartridge, w którym naprawiane i diagnozowane są elementy układu wtryskowego silników wysokoprężnych oraz działa centrum szkoleniowe systemów diesla, gdzie reprezentujemy: DELPHI, VDO, STANADYNE.

Dysponujemy rozległą siecią handlową i serwisową na terenie Polski i obsługujemy ponad 130.000 klientów.

Od wielu lat tworzymy zaplecze magazynowe części zamiennych, które obecnie stanowi ponad 200.000 pozycji asortymentowych i wciąż się powiększa.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami i dostawcami części zamiennych, akcesoriów, narzędzi i urządzeń diagnostycznych z całego świata pozwala naszej firmie dostarczyć na rynek ponad 200.000 wysokiej jakości produktów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich poziomów handlu narzędziami oraz częściami samochodowymi (w tym częściami diesla) od hurtowni motoryzacyjnych, poprzez sklepy, serwisy aż po klienta detalicznego.   IMGP1163.jpg