Interfejs Diagnostyczny Delphi DS150E

Diagnostyka na najwyższym poziomie

Tester diagnostyczny DS150E jest to uniwersalne narzędzie pozwalające na komfortową pracę z samochodem.

Interfejs DS150E dzięki zastosowaniu najnowszej technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth może być używany w tym samym szerokim zakresie do diagnozowania pokładowych układów elektronicznych w pojazdach z silnikami benzynowymi lub wysokoprężnymi. Zapewnia użytkownikowi niezmienną mobilność i możliwość wyświetlania wyników w przejrzysty sposób na ekranie komputera PC. Posiada również uniwersalne złącze USB dzięki czemu odznacza się wysokim stopniem kompatybilności.

Narzędzie można łatwo uaktualnić, a regularnie udostępniane aktualizacje pozwalają pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi stosowanymi w przypadku części montowanych fabrycznie.

Urządzenie posiada szereg udogodnień

  • Wbudowany OBD Flight Recorder pozawala na zapisywanie parametrów rzeczywistych w czasie jazdy próbnej bez użycia komputera.
  • dożywotnią gwarancję na interfejs.
  • Możliwość zakupu dodatkowych przewodów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i naczep w kompletach lub osobno

Realiazacja zamówień oraz doradztwo przy wyborze sprzętu

Potrzebujesz pomocy odnośnie doboru odpowiedniej maszyny? A może chciałbyś/aś złożyć zamówienie na sprzęt do swojego warsztatu? Koniecznie skontaktuj się z naszym oddziałem w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 22 879 77 79, a nasz adres e-mail to warszawa@jrmotors.pl