Tester Diagnostyczny BlueTech DS180

Poznaj najnowszą generację urządzeń diagnostycznych Delphi Technologies

Unikalna konstrukcja urządzenia i nowoczesne oprogramowanie umożliwia warsztatom obsługę większej ilości pojazdów, a także daje dostęp do dodatkowych funkcji i zintegrowanego wsparcia szkoleniowego. Po włączeniu BlueTech, które w stosunku do poprzedniej generacji ma pięciokrotnie mocniejszy procesor, mechanik może natychmiast zacząć korzystać z intuicyjnego oprogramowania o odświeżonym wyglądzie i sposobie działania.

Gotowy do diagnostyki aktualnych i przyszłych rozwiązań tester umożliwia integrację, np. z CAN FD, co pozwala na prowadzenie usprawnionej, nowoczesnej diagnostyki przez 3 kanały CAN, a także z DoIP na potrzeby najnowocześniejszych w branży funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka i ADAS. 

Przyszłość diagnostyki komputerowej jest w Twoich rękach

Nowy interfejs Bluetech zapewnia diagnostom moc rozwiązań technicznych najnowszej generacji. Nasz nowy tester diagnostyczny łączy w jednym urządzeniu niezbędne w warsztacie rozwiązania, elastyczną funkcjonalność i szeroki zakres zastosowań, który stale się powiększa. Na górze urządzenia znajduje się czytelny wyświetlacz z ikonami i oznaczone kolorami podświetlenie funkcji, które jest widoczne pod każdym kątem, gdy technik porusza się wokół pojazdu. Intuicyjne oprogramowanie i licencje pozwalają warsztatom na obsługę konkretnej grupy klientów za pomocą jednego urządzenia diagnostycznego. Dotyczy to pojazdów osobowych oraz lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty reset układu, czy skomplikowaną interwencję diagnostyczną, tester Bluetech jest dedykowanym urządzeniem, które pozwoli warsztatom samochodowym na zwiększenie produktywności i dochodów.

Zalety urządzeń marki Delphi Technologies by BorgWarner

  • Odblokowanie bramek bezpieczeństwa
  • Komunikacja WiFi
  • Wsparcie Pass-thru
  • Zintegrowany DoiP
  • Protokol CAN FD

Realiazacja zamówień oraz doradztwo przy wyborze sprzętu

Potrzebujesz pomocy odnośnie doboru odpowiedniej maszyny? A może chciałbyś/aś złożyć zamówienie na sprzęt do swojego warsztatu? Koniecznie skontaktuj się z naszym oddziałem w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 22 879 77 79, a nasz adres e-mail to warszawa@jrmotors.pl