• PANZER Płyn uszczelniający MLECZKO do opon 5L

Product code: PANZER-SEALANT-5L
467.10
467.10
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
image

PANZER SEALANT 5L

W PANZER Sealant ograniczyliśmy się do głównych cech, które musi spełniać wysokiej jakości płyn bezdętkowy, dlatego jego skład oparty jest na dyspersji polimerów ostatniej generacji, które gwarantują doskonałą zwilżalność oraz niesamowite właściwości adhezyjne i uszczelniające.

Jego formuła sprawia, że jest całkowicie płynny, dzięki czemu jest niezwykle szybki w dystrybucji wewnątrz opony, skracając do maksimum czas dotarcia płynu do obszaru rozszczelnienia w oponie, nawet w przypadku używania systemów wkładek - takich jak Panzer.

Kompozycja ta nie zawiera amoniaku ani lateksu, a jej Ph jest neutralne, co zapobiega wszelkim niepożądanym reakcjom w kontakcie z materiałami stosowanymi obecnie w dziedzinie opon, felg do opon bezdętkowych oraz systemów ochrony wkładek.

Kompozycja ta nie zawiera  amoniaku  ani  lateksu , a jego  pH jest neutralne , co zapobiega wszelkim niepożądanym reakcjom na kontakt z materiałami stosowanymi obecnie w dziedzinie opon, felg do opon bezdętkowych oraz systemów ochrony wkładek.

image
image

Jak to działa?

Innowacyjny uszczelniacz PANZER SEALANT umożliwia jazdę bez dętki. Uszczelnia on obręcz na rancie, a w przypadku najechania na ostry przedmiot automatycznie zakleja przebicie.

Testowany był w najcięższych warunkach szeroko pojętego ENDURO.

Cechy:

  • przeznaczony do wszystkich opon, na których jest możliwość jazdy bezdętkowej.
  • pojemność 5000 ml / 5L
  • marka: PANZER
There is currently no comments or ratings for this product.