• DRAPER Zestaw do wykręcania urwanych śrub 5 szt.

Product code: 45920-ST
Product not available
105.88
105.88
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559458561
image

Expert Quality, wyprodukowany przez niemiecką firmę Schröder dla Draper Tools. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z kwadratowymi końcówkami napędowymi. Pakowane w opakowanie z tworzywa sztucznego. Zawartość: po jednej sztuce z każdego rozmiaru: 1 (3 - 6 mm), 2 (6 - 8 mm), 3 (8 - 11 mm), 4 (11 - 14 mm) i 5 (14 - 18 mm).

Producent: Draper

Nr katalogowy: 45856

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.