• DRAPER Pokrętło wahliwe z grzechotką 450mm 1/2''

Product code: 60972-ST
Product not available
195.62
195.62
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559609727
image

Pokrętło 1/2" z grzechotką 450 mm

Draper Expert, ruchoma głowica z wbudowaną grzechotką i mechanizmem szybkiego zwalniania. Wykonane z hartowanej chromowo wanadowej stali o podwyzszonej wytrzymałosci. Długość pokrętła 450mm, uchylna głowica pozwala na dostęp w miejscach trudno dostepnych. Posiada blokadę obrotu grzechotki i przełącznik prawo/lewo. Doskonałe narzędzie dla każdego warsztatu samochodowego.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 60972

image
image

Produkty z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.